Duyuru

Windows 8.1’i Etkin Kullanma Dokümanı

              Merhabalar yine bir pdf kitap serisi ile devam ediyorum. Bu kitap serimizin konusu olan Windows 8.1 versiyonunu ele almış bulunmaktayım. Bugünlerde Windows 8.1 inceleme şansım oldu. Windows 8.1 konusunda edindiğim deneyimlerimi bir pdf doküman haline getirerek sizlerle paylaşmak istedim. Windows 8 çıktığından bu yana insanların gözünde çok büyüyen Windows 8.1’in kullanım kolaylıklarından ve bize getirdikleri avantajlardan uygulamalı bir şekilde bahsetmek istedim. Yazdığım tüm Windows 8.1 makalelerimi bir arya toplayarak bu dokümanı sizler için hazırladım. Aklımdayken yine söylemek istiyorum bazı bölümler içerisinde uyarılarda bulundum. Muhakkak bu uyarıları dikkate alınız aksi taktirde veri kaybedebilirsiniz. Bilgisayarınızda ki verileri muhakkak yedekleyiniz.  Doküman tamamen ücretsiz olup dağıtılmasında hiçbir sakınca yoktur. Umarım yazdığım bu pdf doküman sizlerin de işine yarar inşallah başka dokümanlarda görüşmek üzere. Bu dokümanın güncel halini aşağıda verdiğim linkten kontrol edebilirsiniz. 

 Link : http://www.parlakyigit.net/ebooks/Windows_8_1_Etkin_Kullanma.pdf

TechNet Üzerinden indirebilmek için tıklayınız.

clip_image002

 

Mehmet PARLAKYİĞİT

Office Apps & Services MVP | Arena Bilgisayar A.Ş'de Microsoft Satış Mühendisi olarak çalışmakta.

4 thoughts on “Windows 8.1’i Etkin Kullanma Dokümanı

  • Ömer User

    Merhaba, Windows’dan soğumuştum; sizin etkin kullanma hakkındaki kılavuzunuz okuyup, anlamaya çalışacağım.. Olmadı ver elini Windows 7.. Elinize sağlık, emekleriniz için çok teşekkürler.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.