Duyuru

App-V System Deployment SuperFlow ile App-V Dağıtım ve Planlama

Yapınız içerisinde App-V 4.6 ve daha öncesi bir yap kullanıyorsanız veya gittiğiniz müşterilerinizde bir App-V dağıtımı gibi senaryonuz varsa App-V System Deployment SuperFlow tam size göre App-V Serverdan tutunda bir streaming Server nasıl deploy edileceğine kadar görebileceğiniz ve planlama yapabileceğiniz bir araç hatta abartarak App-V System Deployment SuperFlow öğrencilerinize kurumunuzda çalışan IT yöneticilerine App-V nin kurulumundan tutunda App-V nin nasıl yönetilmesi gerektiğine kadar açıklama yapabileceğiniz güzel bir araç tavsiye ederim.

App-V System Deployment SuperFlow ile App-V Dağıtım ve Planlama

Eğer App-V System Deployment SuperFlow indirmek gibi bir düşünceniz varsa bu bağlantıyı kullanarak App-V System Deployment SuperFlow indirebilirsiniz.

App-V System Deployment SuperFlow ile App-V Dağıtım ve Planlama

Yukarıda ki şekilde görüldüğü gibi sol tarafta configure streaming servers tabında bulunan diyagram da bir streaming server nasıl yapılandırıldığı ve planlamasının nasıl yapıldığı konusunda bilgiler görmekteyiz. Eğer App-V System Deployment SuperFlow gibi bir düşünceniz varsa ve bu araca bağlı olarak bir kurulum işlem gerçekleştiriyorsanız hatalarınızı minimum orana düşürecek ve daha hızlı bir şekilde kurulum ve planlama yapmış olacaksınız.

Mehmet PARLAKYİĞİT

Office Apps & Services MVP | Arena Bilgisayar A.Ş'de Microsoft Satış Mühendisi olarak çalışmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.