Duyuru

Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma E-Book

   Bugün sizlere bir interview’den ziyade daha bugün yayınlamış olduğum Windows Server 2012 R2 Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma konu başlıklı E-Book’tan bahsetmek istiyorum. Windows Server 2012 R2 Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma konusunda edindiğim deneyimlerimi bir pdf doküman haline getirerek sizlerle paylaşmak istedim. Windows Server 2012 çıktığından bu yana insanların gözünde büyüyen Failover Cluster kullanım kolaylıklarından ve bize getirdikleri avantajlardan uygulamalı bir şekilde bahsetmek istedim. Yazdığım tüm Windows Server 2012 R2 Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma dökümanlarını bir araya toplayarak bu dokümanı sizler için hazırladım. Aklımdayken yine söylemek istiyorum bazı bölümler içerisinde uyarılarda bulundum. Muhakkak bu uyarıları dikkate alınız aksi taktirde uygulamanızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Doküman tamamen ücretsiz olup dağıtılmasında hiçbir sakınca yoktur.

– Peki Neden Böyle Bir Doküman Yazma ihtiyacı duydum?

Biliyorsunuz ki Türkçe kaynaklar bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu durumda bildiklerimi öğrendiklerimi insanlarla paylaşarak kaynak sıkıntılarını elimden geldiğince azaltabilmektir.

–  Windows Server 2012 R2 Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma konu başlıklı E-Book’u nereden indirebilirim ?

Windows Server 2012 R2 Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma konu başlıklı e-kitabımı aşağıda ki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma

http://gallery.technet.microsoft.com/Windows-Server-2012-R2-f7fbedf7

Umarım yazdığım bu pdf doküman sizlerin de işine yarar inşallah başka dokümanlarda görüşmek üzere.

Mehmet PARLAKYİĞİT

Office Apps & Services MVP | Arena Bilgisayar A.Ş'de Microsoft Satış Mühendisi olarak çalışmakta.

2 thoughts on “Hyper-V Failover Cluster Kurulum ve Yapılandırma E-Book

  • Recep YÜKSEL

    Mehmet hocam ellerine sağlık çok değerli bir Türkçe kaynak daha paylaştın bizlerle. Sağolasın, Başarılarının devamını dilerim.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.