OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun

    OneNote kullanmak istiyorsanız OneNote ürününe tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz. İster bir bilgisayarda ister bir akıllı telefonda ister bir tablette cihazınız ne olursa olsun her cihazdan OneNote etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. En güzel ve cezbedici özelliği ise oluşturmuş olduğunuz not defterlerinin bölümlerinin ve sayfalarının güncel olması ihtiyacınız olan tek şek bir Microsoft hesabı bir Microsoft hesabınız yoksa bu linkten hemen bir Microsoft hesabı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz her yerden internetin olduğu her cihazdan notlarınıza anında ulaşabilirsiniz.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-01

Yukarıda benim çalışma masam görünmekte ve çalışma masam üzerinde bir birinden bağımsız cihazlarım bulunmaktadır. İstediğim her cihazdan OneNote üzerinde ki notlarıma güncel bir şekilde ulaşabiliyorum. İstediğim her cihazdan düzenleme yapabiliyorum. Buda benim her zaman güncel kalmama neden oluyor. Sizlere de OneNote kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-02

Bilgisayarınıza OneNote uygulamasını kurmak için www.onenote.com adresini ziyaret ederek en güncel sürümünü edinebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız üzerine OneNote uygulamasını kurabilmek için illaki bir Office paketi kullanmanıza gerek yok isterseniz OneNote bilgisayarınıza gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-03

İllaki uygulamayı kurmak için bir setup dosyası indirerek kurmanıza gerek yok. Windows Mağazadan OneNote uygulamasını yükleyebilirsiniz.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-04

Hiçbir uygulama kurmak istemiyorsanız veya size ait olmayan bir cihaz üzerinde OneNote üzerinde ki uygulamalarınıza erişmek isterseniz. OneNote Online tam ihtiyacınız olan bir online hizmet her hangi bir web tarayıcısı kullanarak OneNote Online üzerinden notlarınıza erişin ve notlarınızı düzenleyin yeni notlar alın.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-05

Örnek vermek gerekirse OneNote Online ile notlarıma erişerek istediğim işlemleri OneNote Online ile gerçekleştirebiliyorum.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-06

İsterseniz bir Android cihaz üzerine OneNote uygulamasını kurabilirsiniz. Android bir cihaz üzerine OneNote uygulamasını kurmak için android cihazınız üzerinde Play Store ziyaret ederek uygulamayı aratarak kurmanız mümkündür.

OneNote Uygulamasına Tüm Cihazlarınızda Ücretsiz Sahip Olun-07

Yukarıda ki ekranda ise bir iOS yüklü cihaz üzerinde App Store üzerinde aratarak uygulamayı cihazınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. OneNote ile ihtiyacınız olan tüm bilgiler artık elinizin hemen altında. J

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

Office Apps & Services MVP | Arena Bilgisayar A.Ş'de Microsoft Satış Mühendisi olarak çalışmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş