OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek

543 views

Artık aktif olarak OneNote kullanmaya başladık ve tüm notlarımızı OneNOte üzerinde tutuyoruz. Bilgisayarımızı açtık ardından OneNote uygulamamızı açtık nedense OneNote uygulamamızda eşleşme problemi yaşıyoruz. Öncelikle bilgisayarımızın internete çıkıp çıkmadığından emin olalım. Eğer bilgisayarımız internete çıkmıyorsa bilgisayarımızın internete çıkmasını sağlayalım. Makinemiz internete çıktı ve hala eşleşme başlamadıysa eşleşme işlemini elle tetiklememiz mümkün. Şimdi yaşadığımız bu problemi birlikte çözümlemeye çalışalım.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-01

Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi not defterlerimizin hiç birisi eşleşmemiş durumdadır.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-02

OneNote üzerinde ilgili not defterimizin üzerine gelerek sağ tıklayalım. Açılan menüden Not Defteri Eşitleme Durumunu tıklayalım.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-03

Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi tüm not defterlerini aynı anda eşitleyebilir veya tek tek de eşitleyebilirsiniz. Ben tek tek eşitlemeyi tercih ettiğim için ilgili not defterlerinin hemen yanında bulunan Şimdi Eşitle butonuna basıyorum.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-04

İlgili not defterim eşitlenmeye başlamış durumda biraz beleyelim.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-05

Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi not defterlerimi başarılı bir şekilde eşitledim. Son güncelleme saatlerini görebilirsiniz.

OneNote Uygulama Eşitlemesini Elle Tetiklemek-06

Eşitleme işlemini diğer bir yöntem olan Dosya menüsüne girerek Eşitleme Durumunu görüntüle butonuna da basabilirsiniz. Böylelikle notlarınız eşitlenmiş olacaktır.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts
One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Microsoft Teams ile Tanışın

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş birliğinin ve çalışmaların açık bir şekilde gerçekleştiği bir yerdir. Aşağıda ki video kaydında bir çok ...

Read More

Cloud Vision Connect Etkinliğine Davetlisiniz

  UnifyTR – Cloud Vision Connect etkinliğine davetlisiniz. Tüm gün Microsoft Azure ve Microsoft 365 konuşacağımız etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz. https://goo.gl/iAqeEy adresinden kayıt olabilirsiniz. Konuşmacılar:  Mehmet PARLAKYİĞİT, Softline Türkiye – MVP Muammer ...

Read More

Windows 10 OneNote ile Akıllı Aramalar Yapın

    Bir önceki yazı konumuz olan Windows 10 OneNote Çevrimiçi Resim Eklemeyi işlemiştik. Bu yazımızda biraz bu konuya benziyor. Windows 10 OneNote uygulamasını kullanarak hiçbir web tarayıcısı kullanmadan OneNote içerisinden Bing arama motorunu ...

Read More
Sponsor
Translate