OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun

628 views

    OneNote 2013 ile bölümlerinizi ve sayfalarınızı parola ile nasıl koruyabileceğinizi OneNote Bölümlerinizi Parola ile Koruyun konu başlıklı yazımızda işlemiş ve faydalarından bahsetmiştik hatta bir iPhone telefon ile korumalı sayfalara nasıl erişebileceğimizi görmüştük. Şimdi ise iPad cihazımız üzerinde yüklü olan OneNote uygulamamızla bölümleri nasıl parola ile koruyabileceğimizden bahsedeceğiz. Bir yandan iPad cihazımız üzerinde OneNote uygulamasında deneyimlerimizi arttırmış olacağız hadi şimdi bölümlerimizi korumaya başlayalım.

Not: Parola ile Korumak istediğiniz bölümleri tek tek seçemeyeceğimiz için korumak istediğimiz bölüme geçmemiz her bölüm için bu işlemi tek tek yapmamız gerekir.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-01

iPad cihazımız üzerinde OneNote uygulamamızı açalım. Parola Koruması butonuna dokunalım.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-02

Açılan menüden Bu Bölümü Koru butonuna dokunalım.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-03

iPad cihazımızda Parola Koruması penceresi açılacaktır. Parola ile korumak istediğimiz bölüm için parola girerek doğrulayalım. Bitti bölümüne tıklayalım.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-04

Şimdi uygulamamızdan çıkalım ya da parola koruması butonuna dokunarak korumalı bölümleri kitle seçeneğine dokunalım. Bu işlemleri yaptığımızda Bu bölüm parola korumalıdır. Yazısını göreceğiz Bölümün kilidini açmak için ekrana dokunalım.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-05

Şimdi bizden parola korumalı bölümümüz parola isteyecektir. Açılan pencereye parolamızı girerek bölümü açalım.

OneNote iPad App ile Parola Korumalı Bölümler Oluşturun-06

Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi bölümün kilidi açıldı ve sayfalarımızı artık görüntüleyebiliyoruz. İsterseniz Parola Korumasını kaldırabilirsiniz. Ya da mevcut parolanızı değiştirebilir veya parola korumalı bölümleri kilitleyebilirsiniz.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts
One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Microsoft Teams ile Tanışın

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş birliğinin ve çalışmaların açık bir şekilde gerçekleştiği bir yerdir. Aşağıda ki video kaydında bir çok ...

Read More

Cloud Vision Connect Etkinliğine Davetlisiniz

  UnifyTR – Cloud Vision Connect etkinliğine davetlisiniz. Tüm gün Microsoft Azure ve Microsoft 365 konuşacağımız etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz. https://goo.gl/iAqeEy adresinden kayıt olabilirsiniz. Konuşmacılar:  Mehmet PARLAKYİĞİT, Softline Türkiye – MVP Muammer ...

Read More

Windows 10 OneNote ile Akıllı Aramalar Yapın

    Bir önceki yazı konumuz olan Windows 10 OneNote Çevrimiçi Resim Eklemeyi işlemiştik. Bu yazımızda biraz bu konuya benziyor. Windows 10 OneNote uygulamasını kullanarak hiçbir web tarayıcısı kullanmadan OneNote içerisinden Bing arama motorunu ...

Read More
Sponsor
Translate