OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın

497 views

    Sizlerde benim gibi kullandığınız yazılımların son sürümünü kullanmak ve sağladığı yeniliklerden faydalanmak istiyorsanız bu yazı tam size göre bu yazımızda bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz OneNote 2013 uygulamanızı nasıl en son sürüme yükseltebileceğimizi göreceğiz. Böylelikle OneNote 2013 uygulamanızı kullanırken OneNote’un sağlamış olduğu tüm yeniliklerden faydalanacağız. Sadece tabii ki yeniliklerin yanında programdan kaynaklanan güvenlik açıklarının kapatılmasını sağlamış olurken uygulamanın uyumsuz çalışan kusurları da giderilmiş olacaktır. Hadi şimdi OneNote 2013 uygulamamızı nasıl güncelleyeceğimizi görelim. İsterseniz bu işlemi yapmayabilirsiniz. Bilgisayarınızda güncellemeler açıksa Office için alınan tüm güncellemelerde birlikte OneNote uygulamanıza gelen güncellemelerde gelecektir. Bizim yaptığımız işlem manuel güncelleme işlemdir.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-01

Öncelikle OneNote 2013 uygulamamızı açalım. Uygulamamızı açtıktan sonra Dosya menüsünü tıklayalım. Karşımıza yukarıda ki ekran açılacaktır. Şimdi Hesap menüsüne tıklayalım. Kullandığımız OneNote sürüm numarasını görebiliriz.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-02

Şimdi Güncelleştirme Seçenekleri tıklayalım. Açılan menüden Güncelleştirmeleri Görüntüle seçeneğine tıklayalım.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-03

Karşımıza yukarıda ki web sayfası açılacaktır. Sağ sütunda geçerli sürümü görebilirsiniz. Hangi sürümü kullandığınızı ve ne kadar geride olduğunuzu görebilirsiniz.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-04

Tekrar Hesap sayfasına dönerek Güncelleştirme seçeneklerine tıklayarak OneNote 2013 uygulamamın güncellenmesini sağlayacağım.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-05

Güncellemeleri çalıştırdıktan sonra karşımıza yukarıda ki pencere açılacaktır. Office güncellemelerimin tamamını indirilecek ve arka planda kurulacaktır.

Not : Güncellemelerin kurulabilmesi için açık olan tüm Office uygulamalarını kapatmanız gerekecektir. Bir excel veya Word belgesinde çalışıyorsanız kaydetmeyi unutmayın.

OneNote 2013 Uygulamanızı Güncel Kullanın-06

Başarılı bir şekilde Office güncellemelerimizin tamamını yükledik. Şimdi tekrar şekil-02 de olduğu gibi güncelleştirmeleri seçeneğine tıklayalım. Açılan web sayfasından geçerli sürümü ve bizim güncellemeden sonraki OneNote 2013 uygulamamızın sürümünü karşılaştıralım. Zannedersem benim OneNote uygulamamın sürümü daha ileride J

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Microsoft Teams ile Tanışın

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş birliğinin ve çalışmaların açık bir şekilde gerçekleştiği bir yerdir. Aşağıda ki video kaydında bir çok ...

Read More

Cloud Vision Connect Etkinliğine Davetlisiniz

  UnifyTR – Cloud Vision Connect etkinliğine davetlisiniz. Tüm gün Microsoft Azure ve Microsoft 365 konuşacağımız etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz. https://goo.gl/iAqeEy adresinden kayıt olabilirsiniz. Konuşmacılar:  Mehmet PARLAKYİĞİT, Softline Türkiye – MVP Muammer ...

Read More

Windows 10 OneNote ile Akıllı Aramalar Yapın

    Bir önceki yazı konumuz olan Windows 10 OneNote Çevrimiçi Resim Eklemeyi işlemiştik. Bu yazımızda biraz bu konuya benziyor. Windows 10 OneNote uygulamasını kullanarak hiçbir web tarayıcısı kullanmadan OneNote içerisinden Bing arama motorunu ...

Read More
Sponsor
Translate