iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi

583 views

    12 Ağustos 2015 tarihinde iPhone ve iPad cihazlara OneNote 2.15 sürüm güncellemesi gelmişti. Aslında gelen güncelleme özellikleri iPhone cihazlarda var olan bir özellikken iPad cihazlarda bulunmamaktaydı. Şimdi ise gelen özellik iPad ve iPhone cihazlarda başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Peki iPad cihazlara 2.15 sürümü ile gelen özellik nedir ? Sayfa ön izlemelerini açama ve kapama özelliği isterseniz artık bu özellikle sayfa önizlemelerini açıp kapatabiliyorsunuz.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-01

12 Temmuz 2015 tarihinde gelen güncellemeyi daha önceden sizlere twitter ile bildirmiştim.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-02

Yukarıda ki resimde mevcut olarak kullandığım. iPhone cihazımda ön izleme özelliğini görebilirsiniz. Daha önceden belirttiğim gibi bu özellik iPhone cihazlarda daha önceden bulunmaktaydı. Lakin 2.15 sürümü ile iPad cihazlar üzerinde Sayfa önizlemelerini artık açıp kapatabileceğiz.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-03

iPad cihazınızda ayarlar kısmına girerek yenilikler bölümüne baktığımızda gelen en son yeniliğin özelliğini görmemiz mümkündür. Ayrıca hareketli resim kullanarak anlatılmış.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-04

Şimdi iPad cihazımda OneNote uygulamamı açtığımda sayfaların ön izlemesini görebiliyorum. Hem kırmızı kare içerisine alınmış hemde kırmızı ok ile gösterilen üç çizgiye dokunalım.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-05

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi sayfa ön izlememelrimi kapatmış durumdayım. Ayrıca bu özeliği sadece bir bölümde yapmanız yeterli olacaktır. Yaptığınız değişiklik tüm bölümlerde görüntülenecektir. Yani benim bir birinden farklı iki bölümüm bulunmakta a bölümünde sayfa ön izlemesini kapattığımda b bölümünde sayfa ön izlemeleri kapalı olacaktır.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Microsoft Teams ile Tanışın

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş birliğinin ve çalışmaların açık bir şekilde gerçekleştiği bir yerdir. Aşağıda ki video kaydında bir çok ...

Read More

Cloud Vision Connect Etkinliğine Davetlisiniz

  UnifyTR – Cloud Vision Connect etkinliğine davetlisiniz. Tüm gün Microsoft Azure ve Microsoft 365 konuşacağımız etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz. https://goo.gl/iAqeEy adresinden kayıt olabilirsiniz. Konuşmacılar:  Mehmet PARLAKYİĞİT, Softline Türkiye – MVP Muammer ...

Read More

Windows 10 OneNote ile Akıllı Aramalar Yapın

    Bir önceki yazı konumuz olan Windows 10 OneNote Çevrimiçi Resim Eklemeyi işlemiştik. Bu yazımızda biraz bu konuya benziyor. Windows 10 OneNote uygulamasını kullanarak hiçbir web tarayıcısı kullanmadan OneNote içerisinden Bing arama motorunu ...

Read More
Sponsor
Translate