iOS Cihazlar için OneNote 15.22  Güncellemesi

iOS Cihazlar için OneNote 15.22 Güncellemesi

566 views

    3 Mayıs 2016 Tarihi itibariyle iOS cihazlarımız üzerinde bulunan OneNote uygulamamıza yeni güncelleme gelmişti bunu daha önceden size twitter üzerinden duyurmuştum. (sürüm: 15.22 ) Paylaşılan bir not defterini birden fazla kişi düzenliyor olabilir bu durumda kim ne yaptı ne zaman değiştirdi gibi sorular aklınıza gelebilir. Bu durumda iOS cihazlarınızın üzerinde çalışan OneNote uygulamanıza değişiklikler hakkında anında bildirim gelecektir. Şimdi bu yeniliği devam eden görseller üzerinde birlikte görüntüleyelim.

iOS Cihazlar için OneNote 15.22 Güncellemesi-01

Yenilikler ile ilgili bilgileri yukarıda ki resimde görüntüleyebilirsiniz.

iOS Cihazlar için OneNote 15.22 Güncellemesi-02

iOS cihazımızda bulunan OneNote uygulamasını güncelledikten sonra OneNote uygulamamızı açalım. Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi (kırmızı ok ile gösterilen) 51 adet bildirim geldiğini görebilirsiniz. Şimdi bu bildirim ikonu üzerine tıklayalım.

iOS Cihazlar için OneNote 15.22 Güncellemesi-03

Açılan bildirimler bölümünde hangi gün kim hangi sayfayı oluşturmuş veya düzenlemişse bu ekranda görebilirsiniz. Şimdi herhangi bir bildirime dokunuyorum.

iOS Cihazlar için OneNote 15.22 Güncellemesi-04

Açılan sayfada Marjolein adlı kullanıcının yukarıda ki sayfayı dün güncelleştirdiğini görebiliriz.

Bildirimleri Nasıl Kapatabilirim ?

Sürekli bildirim almaktan sıkılırsanız bildirimleri nasıl kapatabileceğimizi aşağıda ki adımlarda görüntüleyelim.

Bildirimleri Nasıl Kapatabilirim ? -01

OneNote uygulamamız açık bir durumda iken bildirimler ikonuna dokunalım. Açılan bildirimler menüsünden ayarlar ikonuna dokunalım.

Bildirimleri Nasıl Kapatabilirim ? -02

Sizinle paylaşılan bildirim almak istemediğiniz bir not defterini bu ekranda kapatabilirsiniz. Ayrıca bildirim sitilini yukarıda ki seçenekler doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Microsoft Teams ile Tanışın

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş birliğinin ve çalışmaların açık bir şekilde gerçekleştiği bir yerdir. Aşağıda ki video kaydında bir çok ...

Read More

Cloud Vision Connect Etkinliğine Davetlisiniz

  UnifyTR – Cloud Vision Connect etkinliğine davetlisiniz. Tüm gün Microsoft Azure ve Microsoft 365 konuşacağımız etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz. https://goo.gl/iAqeEy adresinden kayıt olabilirsiniz. Konuşmacılar:  Mehmet PARLAKYİĞİT, Softline Türkiye – MVP Muammer ...

Read More

Windows 10 OneNote ile Akıllı Aramalar Yapın

    Bir önceki yazı konumuz olan Windows 10 OneNote Çevrimiçi Resim Eklemeyi işlemiştik. Bu yazımızda biraz bu konuya benziyor. Windows 10 OneNote uygulamasını kullanarak hiçbir web tarayıcısı kullanmadan OneNote içerisinden Bing arama motorunu ...

Read More
Sponsor
Translate