Forum

Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Windows 10 OneNote Uygulaması için Mart 2017 Güncellemeleri

Grafik, matematik denklemleri

Denklem yazma herhangi bir sayfada, Çiz ' i tıklatın > matematikve grafiğini çizmek yardımcı OneNote görüntülenir.

Windows 10 için OneNote'ta Graph matematik denklemleri

Silinen notları kurtarma

Şimdiye kadar yanlışlıkla tüm sayfaları veya bölümleri notlarınızdan kaldırdıktan sonra şimdi onları geri yükleyebilirsiniz. Not Defterleri listenizde herhangi bir not defterini sağ tıklatın ve sonra Silinen Notları Görüntüle'yitıklatın.

Bölümler gruplar halinde düzenleyin

Düzenleme ve gezinme büyük not defterleri daha kolay hale getirmek için bölüm grupları oluşturun. Etkin OneNote Önizlememize varsa (Ayarlar > Seçenekler > OneNote Preview) hemen altındaki bölüm listenizin + bölüm düğmesini sağ tıklatın ve Yeni bölüm Grubu'nutıklatın.

Notları erişilebilir olmasını sağlama

Erişilebilirlik denetleyicisi tanımlamak ve diğer kişilerle paylaşmadan önce notlarınızda erişilebilirlik sorunlarını gidermek için Görünüm sekmesinde kullanın.

Notlarınızın daha fazla bilgi için bkz:

Biz inflated boyutunu Şerit, bağlam menüleri ve sayfa listesi hakkında geri bildirim duymuştum ve OneNote arabiriminin genel parmak izini görüntüleme ve notlarınızı düzenlemek için ekranınızda ile daha fazla alan ayrılmak sınırlı işlevsellikle.

Yeni klavye kısayollarıyla zaman kazanın

Biz listemizde not alma hızlandırabilir son yolların tümü dahil etmek için Windows 10 için OneNote klavye kısayolları güncelleştirdiniz.

Tam renkli emoji kullanma

Siyah beyaz emoji elveda. Artık kendinizi tam renkli açıklayabilir.

Kaynak : Windows 10 için OneNote Güncellemeri