Windows 10 OneNote Silinen Notları Kurtarma

Windows 10 OneNote Silinen Notları Kurtarma

1.095 views

    Windows 10 OneNote uygulamamız gün geçtikçe yetenekleri hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. Çiçeği burnunda olan bu özellikten biraz bahsetmek istiyorum. Office 2013/2016 sürümlerinden herhangi birisini kullanıyorsanız. Not defteri geri dönüşüm kutusuna muhakkak ihtiyaç duymuşsunuzdur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. Artık Windows 10 OneNote kullanıcıları silinen notlarını kurtarabilirler. Şimdi Windows 10 OneNote uygulaması üzerinde silinen bir notu nasıl kurtaracağımızı görelim.

Windows 10 OneNote uygulamamızda silinen bir notu kurtarabilmemiz için OneNote uygulamamızın Sürüm 17.7967.57501.0 güncellenmesi gerekmektedir.

Windows 10 OneNote Silinen Notları Kurtarma-01

Silinen bir notu kurtarmak için öncelikle not defterlerimizi açarak ilgili not defterimiz üzerinde sağ tıklayalım. Açılan menüden Silinmiş notları görüntüle seçeneğini tıklayalım.

Windows 10 OneNote Silinen Notları Kurtarma-02

Karşımıza silinmiş sayfalar penceresi açılacaktır. Kurtarmak istediğimiz not sayfası üzerine gelerek sağ tıklayalım. Açılan menüden şuraya geri yükle seçeneğine tıklayalım.

Windows 10 OneNote Silinen Notları Kurtarma-03

Kurtarmak istediğimiz sayfayı not defteriniz içinde istediğiniz bir bölüme veya farklı bir not defteri seçerek geri yükle butonuna basarak silinen notunuzu kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate