OneNote iPhone Cihazda Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?

OneNote iPhone Cihazda Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?

554 views

    OneNote iOS cihazlarda 06 Kasım 2015 tarihinde yeni bir güncelleme almıştı bu güncelleme ile iOS cihazlar üzerinde sey kaydı gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıntılar için iPad Cihazlar için OneNote 2.18 Güncellemesi konu başlıklı yazımıza bakabilirsiniz. Diğer makalemizde iPad cihazlarda ses kaydının nasıl yapıldığını göstermiştik. Lakin iPhone cihazlarda bu işlemi nasıl yapılacağından bahsetmedik. Bu yazımızda iPhone cihazımız üzerinde nasıl ses kaydı alacağımızı birlikte görelim.

OneNote iPhone Cihazda Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?-01

Öncelikle iPhone cihazımız üzerinde bulunan OneNote uygulamasını açalım. Uygulamamızı açtıktan sonra istediğiniz bir bölümde yeni bir sayfa oluşturalım. Ve yazı yazma ekranına dokunalım. Klavye ekranı gelecektir. Gelen ekran üzerinde microfon simgesine dokunalım.

OneNote iPhone Cihazda Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?-02

Şimdi cihazımıza bir şeyler fısıldayalım. J Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi kayıt işlemi başlamış durumdadır.

OneNote iPhone Cihazda Ses Kaydı Nasıl Yapılır ?-03

Kaydettiğimiz ses kaydını dinlemek için ses kaydının üzerine dokunalım. Yanında ya da üzerinde yürütme işareti belirecektir. Yürüt dokunalım. Kaydettiğimiz ses kaydı sayesinde klavyeye hiç dokunmadan sesli notlar aldık.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts
One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate