OneNote 2016 Mac ve Windows İçin Hızlı Başlangıç Kılavuzları

OneNote 2016 Mac ve Windows İçin Hızlı Başlangıç Kılavuzları

620 views

    22 Eylül 2015 tarihi itibariyle Office 2016 Windows ve MAC bilgisayarlar için final sürümü yayınlanmıştı. Ayrıca MAC bilgisayarlar için Office 2016 uygulamasını Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Eğer OneNote kullanmak istiyorsanız veya eski bir sürümden OneNote 2016 sürümüne geçmek istiyorsanız tam zamanı aşağıda belirttiğim linkler üzerinden OneNote 2016’ya ait Windows ve MAC bilgisayarlar için hızlı başlangıç kulavuzlarını indirerek OneNote 2016 deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarını üzerinde her hangi bir OneNote uygulaması yoksa bu link üzerinden ücretsiz OneNote uygulamasını indirebilirsiniz.

 Not :Windows ve Mac bilgisayarlar için OneNote 2016 hızlı başlangıç kılavuzlarını Türkçe olarak indirebilirsiniz.

OneNote 2016 Mac ve Windows İçin Hızlı Başlangıç Kılavuzları-01

Yukarıda gösterilen ekran görüntüsünde Windows bilgisayarlar için OneNote 2016 hızlı başlangıç kılavuzunun giriş sayfasını görebilirsiniz. Windows Bilgisayarlar için OneNote 2016 Hızlı Başlangıç kılavuzunu indirebilmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanabilirsiniz. (Türkçe)

OneNote 2016 Mac ve Windows İçin Hızlı Başlangıç Kılavuzları-02

Yukarıda gösterilen ekran görüntüsünde MAC bilgisayarlar için OneNote 2016 hızlı başlangıç kılavuzunun giriş sayfasını görebilirsiniz. MAC Bilgisayarlar için OneNote 2016 Hızlı Başlangıç kılavuzunu indirebilmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanabilirsiniz. (Türkçe)

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts
One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate