OneNote 2013 Not Defterlerinizi Sabitleyin

OneNote 2013 Not Defterlerinizi Sabitleyin

499 views

    OneNote 2013 bir çok özelliği ile hayatımızı kolaylaştırmakta ve not alma deneğimini fazlasıyla bize yaşatmaktadır.Hem kullanımı kolay hemde istediğiniz yerden tüm notlarınıza erişebiliyorsunuz. OneNote 2013 ile not defterlerinizi açılabilir menü sayesinde kolaylıkla görebilirsiniz. Peki açılan not defterlerini sabitlemek istiyorsanız yapmanız gereken işlem nedir ? oldukça basit ve kolaydır. Hadi nasıl yapıldığını birlikte görelim.

OneNote 2013 Not Defterlerinizi Sabitleyin-01

Kırmızı kare içersinde görünen alan benim not defterlerime ulaştığım bölümdür. Üzerine tıkladığımda veya dokunduğumda tüm not defterlerim açılır ve istediğim not defterini seçerek bölümleri ve sayfaları dolaşabilirim. Şimdi kırmızı ok ile gösterilen ok iğne simgesine tıklayalım.

OneNote 2013 Not Defterlerinizi Sabitleyin-01

Yukarıda ki ekranda görüldüğü gibi Not defterlerimiz sol sutuna sabitlendi ve not defterlerimizi not defterimizin içerisinde bulunan bölümleri sol tarafta görüntüleyebiliriz. Sayfalara gelince bölümler içerisinde bulunan sayfalar ise eski yerinde yani sağ sutun üzerinde görüntülenmektedir.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate