OneNote 2.14 Sürümü iPad Cihazına Direk Gelmemektedir

OneNote 2.14 Sürümü iPad Cihazına Direk Gelmemektedir

402 views

iPad Cihazlarda OneNote 2.14 güncellemesi direk gelmemektedir. Onun için App Store’den Yeni OneNote uygulamasının indirilmesi ve yeni uygulamanın kurulması gerekmektedir. Hatta iPhone cihazıma 2.14 sürüm güncellemesi gelmişti. Aynı şekilde iPad cihazımda App Store’den güncellemeleri kontrol ettiğimde OneNote için her hangi bir güncelleme gelmedi. Bir ara OneNote uygulamasını cihazdan kaldırdığımı düşündüm. Tekrar App Store bağlanarak yeni OneNote direk indirdim.


23 Temmuz 2015 tarihinde bu konu ile ilgili olarak twit atmıştım. Ama bugün biraz detaylandırmak istedim.

  • Uyarı : Eğer senkron olmayan verileriniz varsa OneNote senkron olması sağlanarak yeni uygulamayı yükleyin aksi taktirde senkron olmayan verilerinizi kaybedersiniz.


App Store’den OneNote uygulamasını tekrar indirdikten sonra iki farklı OneNote uygulamanız olacaktır. Üzerinde ünlem işareti olan uygulama sizin daha önce ki kullanmış olduğunuz OneNote uygulamasıdır. Bu uygulamayı yukarıda ki uyarıyı okuduktan sonra kaldırabilirsiniz. Bir diğeri ise OneNote 2.14 sürümlü güncel OneNote uygulamanızdır.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Related Posts
One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate