iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi

522 views

    12 Ağustos 2015 tarihinde iPhone ve iPad cihazlara OneNote 2.15 sürüm güncellemesi gelmişti. Aslında gelen güncelleme özellikleri iPhone cihazlarda var olan bir özellikken iPad cihazlarda bulunmamaktaydı. Şimdi ise gelen özellik iPad ve iPhone cihazlarda başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Peki iPad cihazlara 2.15 sürümü ile gelen özellik nedir ? Sayfa ön izlemelerini açama ve kapama özelliği isterseniz artık bu özellikle sayfa önizlemelerini açıp kapatabiliyorsunuz.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-01

12 Temmuz 2015 tarihinde gelen güncellemeyi daha önceden sizlere twitter ile bildirmiştim.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-02

Yukarıda ki resimde mevcut olarak kullandığım. iPhone cihazımda ön izleme özelliğini görebilirsiniz. Daha önceden belirttiğim gibi bu özellik iPhone cihazlarda daha önceden bulunmaktaydı. Lakin 2.15 sürümü ile iPad cihazlar üzerinde Sayfa önizlemelerini artık açıp kapatabileceğiz.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-03

iPad cihazınızda ayarlar kısmına girerek yenilikler bölümüne baktığımızda gelen en son yeniliğin özelliğini görmemiz mümkündür. Ayrıca hareketli resim kullanarak anlatılmış.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-04

Şimdi iPad cihazımda OneNote uygulamamı açtığımda sayfaların ön izlemesini görebiliyorum. Hem kırmızı kare içerisine alınmış hemde kırmızı ok ile gösterilen üç çizgiye dokunalım.

iPad ve iPhone Cihazlar için OneNote 2.15 Güncellemesi-05

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi sayfa ön izlememelrimi kapatmış durumdayım. Ayrıca bu özeliği sadece bir bölümde yapmanız yeterli olacaktır. Yaptığınız değişiklik tüm bölümlerde görüntülenecektir. Yani benim bir birinden farklı iki bölümüm bulunmakta a bölümünde sayfa ön izlemesini kapattığımda b bölümünde sayfa ön izlemeleri kapalı olacaktır.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

One Comment

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate