19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi

381 views

iPad Cihazlar için Güncelleme

    19 Haziran 2015 tarih de iPad cihazlara gelen güncelleme ile OneNote uygulaması kullanırken artık kağıt stilleri seçebiliyoruz. İster kareli ister çizgili toplamda 6 adet kağıt stili ile çalışabilmemize olanak sağlayan OneNote uygulaması ile rahatlıkla çizim yapabilir denklemler oluşturabiliriz. Önceden elimizde bir defter bulunurdu ve bu defter ya kareli ya da çizgiliydi. Şimdi dijital notlar sayesinde sınırsızca dilediğimiz kağıt stilini seçerek çalışmalarımızı dilediğimizce düzenleyebiliriz.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-01

19 Haziran 2015 tarih de iPad cihazlar için gelen güncellemelerin detaylarını yukarıda ki ekranda görüntüleyebiliriz.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-02

Yukarıda ki ekranda Görünüm sekmesi altında bulunan kağıt stillerinden faydalanarak notlarımızı daha iyi alabilir ve bu sayede iş hayatımıza olsun okul hayatımıza olsun daha iyi işlevsellikler katabiliriz.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-03

Toplamda 6 adet kağıt stili kullanabileceğimiz gibi isterseniz yok seçeneği ile kağıt stili kullanmadan notlarımızı almaya devam edebiliriz.

iPhone Cihazlar için Güncelleme

    Tabii güncelleme sadece iPad cihazlar için gelmedi. iPhone kullanıcıları içinde bir güncelleme bulunmak da; iPhone cihazlar için gelen güncelleme sayesinde cihazlarınızda yapılacaklar listesi oluşturabilecek ve gün içinde yapmak istediğiniz işlerin hiç birini unutmayacaksınız.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-04

Güncellemenin detaylarını yukarıda ki ekranda görebilirsiniz.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-05

OneNote uygulamanızı açtığınızda ve + butonuna tıkladığınızda Liste öğesiyle karşılaşacaksınız. Liste öğesine dokunalım.

19 Haziran 2015 iPhone ve iPad Cihazlar İçin OneNote Güncellemesi-06

Örneğin; ben yukarıda ki listeyi oluşturdum. Gün içerisinde hallettiğim işlerden birini işaretlediğimde sadece karşımda yapılacakların listesi kalacaktır. Ayrıca iPad ve iPhone cihazlarınızda yaptığınız tüm değişiklikler diğer cihazlarınızda güncellenecektir.

Başka yazılarda görüşmek üzere…

Mehmet PARLAKYIGIT

IT Professional Softline Turkey Information Technology Specialist olarak çalışmakta.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Windows 10 OneNote ile Kalemlerinizi Özelleştirin

    Windows 10 üzerinde bulunan OneNote uygulamamız gün geçtikçe tüm hızıyla yenilenmeye yeni yetenekler edinmeye devam ediyor. Bunlardan en önemli Temmuz 2017 yeniliklerinden olan kalemlerimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Tüm yenilikleri buradan görebilirsiniz. Böylelikle ...

Read More
Sponsor
Translate